Sayfa Başına Dön
WHATSAPP BİZİ ARAYIN

Bayraktarlar Grup olarak, hepsi birbirinin aynısı yapılar bizim işimiz değil!

Benzersiz projelerimizi; ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hayallerinizi hayata geçirmek için sürekli geliştiriyoruz. Estetiği pratik kullanım ile birleştiren yenilikçi ve pratik çözümler üretme vizyonunu paylaşan mimar, tasarımcı, mühendis ve ustalardan oluşan bir ekip ile Bayraktarlar Grup hizmetinizde.

Ne Yapıyoruz?

Granit, fayans, ıslak ve kuru zemin, duvar döşemeleri, size özel tasarlanmış mobilyalar, yenilenmiş ürünler, cephe kaplamaları, mimari kaplamalar ve bizden talep edebileceğiniz her şey.

Bizim taklit ettiğimiz tek şey doğa...


Bazı hayvanlar, içgüdüsel olarak bazı formları doğrudan üretebiliyor. Mesela arılar, petek üretimini dünyanın birçok farklı yerinde benzer biçimde gerçekleştiriyor. Aynı şekilde, belli tür kuşlar yuvalarını belli şekillerde kuruyor. Karıncalar, karınca yuvalarını içgüdüsel olarak benzer mantıklar ile oluşturuyor. Biyomimikri, yani doğayı taklit ederek veya doğal formlardan esinlenerek insanların hayatını kolaylaştıracak modeller üretme işi mimarinin temelini oluşturuyor.

İnsanların barınma içgüdüsüyle buldukları ilk çözümlerden biri mağaralardır.İnsanlar; mevcut boşlukları kullanarak veya kaya oyuklarını zamanla genişleterek dış etkenlerden korunacak bir yer bulmuşlar kendilerine.Mağaradan çıktıktan ve kaya oyma işini bıraktıktan sonra insanların genel yapı oluşturma eğilimi “taşları üst üste dizme” şeklinde olmuş.

Coğrafi yapıya göre yapı malzemleri değişiklik göstermiş fakat inşa yöntemi benzer özellikler göstermiş. Eskimo “iglo”larında sıkıştırılmış kar blokları üst üste dizilerek; Kızılderili çadırlarında çubuklar birbirine bağlanarak ; Orta Asya’da Türk ve Moğol göçebelerinin ev olarak kullandıkları “yurt” adlı çadırlarda da ağaç ve hasırlardan bağ örülerek yapılar oluşturulmuştur . Tüm bu yöntemler, günümüzde tuğla, ahşap ve çelik gibi yeni malzemelerin kullanıma dahil olmasıyla beraber benzer ama daha konforlu alanları meydana getirmiştir

Misyonumuz
Mimari ve tasarım dünyası için yüksek değerli ve yenilikçi yapıları dünya inşa tarihine kazandıran bir şirket olmak; sorumlu, verimli, işimize değer katan kaliteli projeler geliştirerek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak

Vizyonumuz
Bayraktarlar Grup, sürdürülebilir mimarlık anlayışıyla mühendislik, kentsel planlama, iç dekorasyon, restorasyon, rölöve, peyzaj düzenlemeleri, üç boyut görsel çalışmalarıyla birlikte bina animasyon ve maket çalışmalarını kendi tasarım felsefeleriyle ortaya çıkararak oluşturan bir firmadır.

Kalite Politikamız

Şirketimizin kalite politikası aşağıdaki değerleri esas alır;

• Müşteri memnuniyetini garanti etme, mevcut ve gelecekteki müşteri ihtiyaçlarını anlama, müşteri talep ve gereksinimleri ile aynı noktada buluşma ve beklentileri karşılamak için çaba gösterme,
• Taahhüdü altında bulunan işleri, kontrat gereksinimlerine uygun olarak ilgili mevzuat ve standartlara göre yürütmek,
• İşveren gereksinimlerini karşılamak üzere, kaliteli ve nitelikli, mühendislik, hizmetleri kapsamında imalat sağlamak,
• Tamamladığımız projelerdeki bilgi birikim ve tecrübelerimizi yeni gerçekleştireceğimiz projelere aktarmak,
• Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini güvence altına almak, mesleki hastalık ve yaralanmalardan korumak,
• Firmanın insan kaynaklarını, mali gücü ve kazanılan tecrübelerini korumak,
• Hedeflerimize ulaşmak üzere çalışanlarımızın teknik ve kişisel yeteneğini artırmak,
• İşverenlerimiz, iş ortaklarımız ve ilgili iştirakçiler ile olan işbirliği ve iletişimi en yüksek seviyede sürdürmek,
• Kalite yönetim sistemimizin etkinliğini geliştirmek.